Menu
Your Cart

Μπασκέτες

Εδώ θα βρείτε μπάσκετες εξαιρετικής ποιότητας, για μικρούς και μεγάλους στις καλύτερες τιμές της αγοράς.

Swager Double Shot IS14589 Swager Double Shot IS14589
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: 14589
To Swager Double Shot "φέρνει" μια αυθεντική μπασκετική εμπειρία στο σπίτι σας. Κατασκευασμένο για μικρούς και μεγάλους διαθέτει στιβαρή κατασκευή με δυνατότητα..
185,00€ 249,00€
Life Sport Παιδική Μπασκέτα με βάση S016 Life Sport Παιδική Μπασκέτα με βάση S016
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: Μ 118
Η φορητή παιδική μπασκέτα S016, επιτρέπ&..
75,00€ 110,00€
Life Sport Μπασκέτα με βάση S027 Life Sport Μπασκέτα με βάση S027
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: M-115-
Η Μπασκέτα S027 είναι το κορυφαίο μ&omicr..
681,00€
Life Sport S-R6 Ατσάλινο Δίχτυ για Μπάσκετ
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: M-101-
Το Δίχτυ S-R6 της Life Sport έρχεται σε μήκος 54cm και με 12 υποδοχές γάντζου. Κατασκευασμένο από ατσάλι για βέλτιστη ανθεκτικότητα.Μήκος: 54 cmΥποδοχές γάντζου..
10,00€
Life Sport S-R1 Νάυλον Δίχτυ για Μπάσκετ
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: M-103
Το Δίχτυ S-R1 της Life Sport έρχεται σε τριπλό χρώμα και με 12 υποδοχές γάντζου. Κατασκευασμένο από παραδοσιακό νάυλον.Υποδοχές γάντζου: 12Υλικό: ΝάυλονΧρώμα: Κ..
2,50€
Exit Hoopy Junior Μπασκέτα παιδική με βάση X 467010 Exit Hoopy Junior Μπασκέτα παιδική με βάση X 467010
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: X 467010
Ευκολία στη χρήσηΗ παιδική μπασκέτα EXIT Hoopy μπορεί να ρυθμιστεί σε 5 διαφορετικά ύψη. Με έναν πολύ απλό μηχανισμό, μπορείτε εύκολα να αλλάξετε το ύψος του στ..
162,00€ 173,00€
EXIT Galaxy Μπασκέτα με βάση Χ 460511 EXIT Galaxy Μπασκέτα με βάση Χ 460511
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: X 460511
Η φορητή μπασκέτα Galaxy είναι μοναδική στο είδος της. Συνδυάζει εύκολη χρήση, ποιότητα και σχέδιο!Εύχρηστο σύστημα ρύθμισης ύψους.Η μπασκέτα διαθέτει ένα μοναδ..
699,00€
EXIT Comet Μπασκέτα με βάση X 466510 EXIT Comet Μπασκέτα με βάση X 466510
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: Χ 466510
Η EXIT Comet φορητή μπασκέτα είναι μοναδική στο είδος της. Συνδυάζει εύκολη χρήση, ποιότητα και σχέδιο!Εύχρηστο σύστημα ρύθμισης ύψουςΗ μπασκέτα μπορεί να ρυ..
293,00€ 391,00€
BasketballSet KIDpro JPR20 BasketballSet KIDpro JPR20
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: 49082
ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΠΑΙΔΙΚΗ AMILA KIDPRO JPR20Απολαύστε το μπάσκετ στην αυλή σας με την μπασκέτα AMILA KIDPRO 20JPR. Ιδανική για όλες τις ηλικίες καθώς μπορείτε να ρυθμίσε..
99,90€
BasketballSet AMILA KIDpro JPR20 BasketballSet AMILA KIDpro JPR20
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: 49081
ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΠΑΙΔΙΚΗ AMILA KIDPRO JPR20Απολαύστε το μπάσκετ στην αυλή σας με την μπασκέτα AMILA KIDPRO 20JPR. Ιδανική για όλες τις ηλικίες καθώς μπορείτε να ρυθμίσε..
129,90€
Amila Μπασκέτα παιδική - 49080 - Σε 12 Άτοκες Δόσεις
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: 49080
Μπασκέτα Παιδική 49080 200-260cm με Βάση από την Amila.Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΒάση: ΒινυλίουΔυνατότητα γέμισης με άμμοΤροχοί μεταφοράς 60x85x15εκ.Στεφά..
174,00€
Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 250-305cm Ακρυλικό 4.5mm - 49222 - Σε 12 Άτοκες Δόσεις Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 250-305cm Ακρυλικό 4.5mm - 49222 - Σε 12 Άτοκες Δόσεις
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: 49222
Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 250-305cm Ακρυλικό 4.5mm - 49222Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΕίδος: ΜπασκέταΎψος (cm): 250-305Ελατήριο στη Στεφάνη: ΝαιΥλικό Στεφάνης: Ατ..
509,20€
Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 245-305cm Πολυανθρακικό 3.5mm - 49229 - Σε 12 Άτοκες Δόσεις
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: 49229
Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 245-305cm Πολυανθρακικό 3,5mm.Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΒάση από ΡΕ τεχνολογίας Blow Molding για μεγαλύτερη αντοχήΎψος (cm): 245-305Ελ..
385,00€
Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 245-305cm Πολυανθρακικό 2.5mm - 49223 - Σε 12 Άτοκες Δόσεις Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 245-305cm Πολυανθρακικό 2.5mm - 49223 - Σε 12 Άτοκες Δόσεις
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: 49223
Φορητή Μπασκέτα Amila Deluxe 49223, ύψους 2,45-3,05 με ταμπλό 110x75. Ιδανική για κάθε αυλή.Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΎψος (cm): 245-305Ελατήριο στη Στεφάνη: ΝαιΥλι..
254,00€
Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 230-305cm Πολυανθρακικό 3.5mm - 49221 - Σε 12 Άτοκες Δόσεις Amila Μπασκέτα Deluxe με Βάση 230-305cm Πολυανθρακικό 3.5mm - 49221 - Σε 12 Άτοκες Δόσεις
Μη διαθέσιμο
-: Μη διαθέσιμο Κωδ. Προϊόντος: 49221
Μπασκέτα Amila Deluxe με Βάση 230-305cm. Ταμπλό με πίσω μέρος από ΡΕ.Τεχνικά ΧαρακτηριστικάΎψος (cm): 230-305Ελατήριο στη Στεφάνη: ΌχιΥλικό Στεφάνης: Ατσάλι Μασ..
425,00€
Εμφάνιση 19 έως 33 από 33 (2 Σελ.)